Wsparcie Talentów Muzycznych

Tomasz Joseph Bracichowicz – polski muzyk rockowy. Absolwent Wydziału Historii Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, kompozytor i producent muzyczny programów telewizyjnych (Duże dzieci, Mój pierwszy raz, Podróże z żartem, Przebojowe Polki, Sabat Czarownic, Kabaretowe wakacje z duchami, Kabaretożercy, Hit dekady, Daniec z gwiazdami). Na początku lat 90-tych występował w zespole IRA. Był także kierownikiem zespołu i producentem Izabeli Trojanowskiej. Od roku 1993 do dzisiaj jest muzykiem i kierownikiem grupy rockowej MAFIA.

Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Członek zwyczajny Stowarzyszenia Autorów ZAIKS. Właściciel i producent w studio nagrań „Solna Road Studio”. W roku 2021 był stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizując projekt „Skomponuj i nagraj swój pierwszy utwór” będący kursem online o tematyce Homerecording’u. Obecnie pracuje również jako kierownik Działu Promocji Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy organizacji i produkcji koncertów i programów telewizyjnych jako kierownik muzyczny:

2010 – Telewizyjny koncert „Sabat Czarownic 1″

2012 – „Daniec z gwiazdami, czyli Euro Show” – cykl TVP1

2014 – Telewizyjny koncert „Kabaretowe wakacje z duchami 4″ – Przemyśl 2014

2016 – „Happy Day” – koncert inaugurujący Światowe Dni Młodzieży

2017 – „Happy Day 2″ – festiwal muzyki chrześcijańskiej

2019 –  Koncert „Niepodległa Pieśń”

W ramach wsparcia naszej Fundacji Pan Tomasz Bracichowicz proponuje bezpłatne wsparcie merytoryczne w postaci konsultacji w zakresie nagrywania i produkcji muzyki. Forma pomocy jak i sposób kontaktu są do ustalenia, możliwe sposoby wsparcia to zarówno rozmowa telefonicznej, jak i spotkanie.

Link do darmowego autorskiego kursu online Pana Tomasza Bracichowicza: https://www.youtube.com/@solnaroadstudio7

Celem skorzystania z bezpłatnej porady, prosimy o kontakt z Panem Tomaszem Bracichowicz pod numerem telefonu: 602 619 277, lub mailowo: mafia.biuro@gmail.com

Podczas kontaktu, prosimy o powołanie się na Fundację Primaris.

Pozostałe dane kontaktowe:

www.youtube.com/c/MafiaMusicStudio