Instalmax – materiały instalacyjne dla Ciebie

Instalmax jest nowo powstałą firmą działającą w branży systemów instalacyjnych – grzewczej, gazowej oraz sanitarnej. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz sklep ze sprzedażą detaliczną. Firma Instalmax mieści się w Kielcach przy ul. Okrzei 26.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór materiałów instalacyjnych do wszystkich zastosowań: wodno-kanalizacyjnych, ciepłowniczych, gazowniczych oraz związanych z instalacjami klimatyzacyjnymi. Szczególnie polecamy Państwa uwadze naszą ofertę związaną z ogrzewaniem domu: kotły centralnego ogrzewania oraz przeznaczone do ciepłej wody użytkowej, zbiorniki, a także wszystkie elementy instalacji. Służymy poradami w zakresie doboru poszczególnych elementów systemu ogrzewania do domu.

W ramach współpracy z Fundacją Primaris, hurtownia INSTALMAX oferuje 10% na instalację oraz sprzęt.
Aby skorzystać z promocji, prosimy o powołanie się na Fundację Primaris.

Wszystkich zaintersowanych zapraszamy do osobistych odwiedzin w naszej siedzibie przy ulicy Okrzei 26 w Kielcach, gdzie mogą się Państwo zapoznać z naszą pełną ofertą materiałów instalacyjnych, systemów ogrzewania do domów oraz ceramiki sanitarnej, lub o kontakt:

E-mail: biuro@instalmax.sklep.pl