Warsztaty „Nie daj się zh@kować!”

Fundacja Primaris, wraz z naszym specjalistą – Dawidem Koziorowskim, który na co dzień zajmuje się tematyką cyberbezpieczeństwa prowadząc szkolenia, warsztaty i prezentacje, zaprasza do współpracy szkoły i placówki oświatowe z terenu Kielc i województwa świętokrzyskiego.
W ramach współpracy oferujemy BEZPŁATNE warsztaty dla dzieci i młodzieży z tematyki cyberbezpieczeństwa, w tym ochrony kont internetowych, podniesienia świadomości zagrożeń płynących z Internetu, aby nie dać się złapać cyberprzestępcom i potrafić zadbać o swoje bezpieczeństwo w Sieci.

Podczas warsztatów poruszamy ważną tematykę związaną z bezpieczeństwem haseł, prezentujemy jak szybko haker może złamać hasła o słabej mocy, edukujemy jak nie dać się złapać na atak typu „phishing”, a także uczymy w jaki sposób odbywa się monitoring zachowań w Internecie.

Zapraszamy do kontaktu z Panem Dawidem Koziorowski pod numerem telefonu: 791-217-001.

W dniu 14.03.2023 w Szkole Podstawowej numer 27 im. K. K. Baczyńskiego w Kielcach, odbyła się premierowa edycja naszych warsztatów, na których poruszona została tematyka bezpieczeństwa w Sieci, higieny haseł komputerowych, a także ataków typu „phishing”.
Cenna wiedza przyda się uczniom, dla których nowe technologie i Internet to narzędzia, z którymi obcują na co dzień.


Autor zdjęcia: M.Gondek-Przytuła