Restauracja Rynek 11 dla mieszkańców Kielc

Rynek 11 Restaurant & Coctail Bar startuje z kolejnym wydarzeniem !

Dla mieszkańców Kielc i województwa świętokrzyskiego Restauracja Rynek 11, która znana na jest z ciekawych inicjatyw kulinarnych i społecznych,
za symboliczną złotówkę w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zaprasza na degustację 6 gatunków kaw.
Całkowity dochód z tego wydarzenia przeznaczony będzie na cele charytatywne.

Aby skorzystać z możliwości degustacji aż 6 gatunków kaw, prosimy o powołanie się przy barze na Fundację Primaris, tylko wtedy będzie możliwość skosztowania za symboliczną złotówkę różnych pysznych gatunków kaw w ramach współpracy Restauracji Rynek 11 z naszą Fundacją.

Dodatkowo warto przypomnieć, że dwa razy do roku, przy zmianie menu restauracyjnego, również za symboliczną złotówkę przekazywane jest jedzenie dla potrzebujących na wynos.

Pierwsza edycja akcji #niemarnujemyjedzenia zakończyła się ogromnym sukcesem, już pierwszego dnia wydano około 300 porcji i ani jeden gram jedzenia nie został zmarnowany, a dodatkowo trafiło ono do najbardziej potrzebujących. Całkowity dochód z tego wydarzenia przeznaczony był na cele charytatywne.

Dawid Kiełbowicz, właściciel Restauracji Rynek 11