Bezpłatne konsultacje telefoniczne z fizjoterapeutą urologicznym

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji telefonicznych/e-mail z fizjoterapeutą urologicznym, których udziela w ramach wsparcia naszej fundacji – Pan mgr fizjoterapii Sebastian Cieloch.
W celu odbycia bezpłatnej konsultacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 889 166 526 lub pod adresem e-mai: kontakt@ovulo.pl.

Konsultacje telefoniczne/e-mail mają na celu wstępne wykluczenie lub zakwalifikowanie pacjenta do fizjoterapii urologicznej i obejmują: opis możliwych schorzeń (wynikających z objawów pacjenta), wstępny dobór metod terapeutycznych, zalecenia dotyczące wykonania odpowiednich badań lub/i zgłoszenia się do właściwego specjalisty.

Proszę pamiętać, aby podczas rozmowy/e-mail powołać się na Fundację Primaris.

Poniżej kilka słów o Panu Sebastianie oraz o zakresie jego specjalizacji.
Zapraszamy również na stronę internetową gabinetu https://ovulo.pl/.

Sebastian Cieloch
mgr fizjoterapii
Studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum z wynikiem bardzo dobrym. Specjalizuje się w fizjoterapii urologicznej oraz uroginekologicznej. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe poprzez specjalistyczne kursy i udział w kongresach. Zawodowo związany również z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze, gdzie zajmuje się fizjoterapią urologiczną, głównie po radykalnej prostatektomii. Posiada prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty o numerze: 34792.

Zakres specjalizacji
Jakie schorzenia/dysfunkcje możecie z nami skonsultować?
• OAB – nadreaktywność pęcherza moczowego
• Nietrzymanie moczu
• Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego (CP)/Przewlekły zespół bólowy miednicy mniejszej (CPPS)

1. Zespół bólowy pęcherza moczowego