Turystyka Świętokrzyska

Poznaj Świętokrzyskie

Jak się okazuje wybór przewodnika to wcale nie taka prosta sprawa, słynna maksyma mówi bowiem, że „Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził” – i tak jest w rzeczywistości. Każdy przewodnik jest inny, tak samo jak inny jest każdy uczestnik wycieczki. Różne są gusta i oczekiwania nie tylko wobec mojej osoby lecz także wobec samej wycieczki w tym trasy i atrakcji turystycznych odwiedzanych na jej drodze.

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie, aby na wycieczce czuł się dobrze i przede wszystkim swobodnie. Bardzo mi zależy aby miło wspominał każdą  trasę jaką przejdzie ze mną, aby Kielce i całe województwo świętokrzyski pozostało na długo głęboko w jego sercu.

Bycie przewodnikiem to dla mnie spore wyzwanie, do którego podchodzę z wielkim zaangażowaniem, lecz przede wszystkim z pasją. Co to daje ? – Ano to, że każdy dzień pracy z Państwem to nie tylko wspaniała zabawa ale także wielka przyjemność. Zapraszam na drogi proste i kręte przy których stoją krzyże i figury święte, a także tam gdzie kapliczki a przy nich dobrzy ludzie co diabła się nie boją.

Posiadam uprawnienia licencjonowanego przewodnika świętokrzyskiego, pilota wycieczek oraz instruktora ochrony przyrody. Od 1999 roku zajmuję się organizacją i oprowadzaniem wycieczek na obszarze całego województwa świętokrzyskiego (Sandomierz, Ponidzie, Góry Świętokrzyskie, Kielce, Chęciny, Świętokrzyski Park Narodowy itd.).

Oferuję Państwu współpracę w zakresie organizacji wycieczek szkolnych, dla zakładów pracy, osób indywidualnych, grup niepełnosprawnych i pielgrzymkowych (program, kalkulacja kosztów, rezerwację wstępów, noclegów, wyżywienia).

W ramach współpracy z Fundacją Primaris oferuję darmowe doradztwo i pomoc w przy planowaniu wycieczek oraz w doborze noclegów i atrakcji kulinarnych, krajoznawczych i turystycznych na terenie województwa świętokrzyskiego.

Zapraszam w miejsca znane i miejsca choć piękne i tajemnicze – mało odwiedzane. Tam, gdzie skrajności obok siebie w zgodzie żyją a legendy tworzą obrazy w ludzkiej wyobraźni. Zapraszam na drogi proste i kręte przy których stoją krzyże i figury święte, a także tam gdzie kapliczki a przy nich dobrzy ludzie co diabła się nie boją.
Usługa profesjonalnego przewodnika (przy realizacji – program gratis);
Organizacja warsztatów, gier terenowych i miejskich, kuligów oraz ognisk, itp.;
Przyjmę zlecenia na współpracę w zakresie artykułów prasowych oraz informacyjnych dotyczących naszego regionu;;
Prezentacje multimedialne z zakresu krajoznawstwa regionu;
Przeprowadzam szkolenia z zakresu turystyki;
Wycieczki NORDIC WALKING i nocne zwiedzanie miast.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na mojej stronie internetowej: https://swietokrzyski-przewodnik.pl/

Podczas kontaktu, prosimy o powołanie się na Fundację Primaris.

Zapraszam serdecznie
Danuta Ramiączek
Przewodnik Świętokrzyski

Telefon:

+48 880 489 099

E-mail:

danusia.tur@gmail.com