Bezpłatne porady w zakresie pozyskiwania środków unijnych na kursy i szkolenia dla przedsiębiorców i pracowników

Zapraszamy do skorzystania z porad naszego eksperta ds. szkoleń – Dawida Koziorowskiego, który jest jednocześnie członkiem naszej Fundacji.
Dawid specjalizuje się zarówno w przygotowaniu i rozliczaniu dokumentacji, jak i również w prowadzeniu szkoleń. To on z ramienia naszej Fundacji
przeprowadza szkolenia z zakresu IT/ICT oraz TIK. Jest to człowiek z dużym doświadczeniem zarówno jako Trener (od 18 lat w branży IT, od 12 w branży szkoleniowej) jak i ekspert od pozyskiwania funduszy unikanych na szkolenia.

W ramach współpracy z naszą Fundacją, możemy udzielić bezpłatnych konsultacji w sprawach:

1. Pozyskania funduszy na przeszkolenie dla przedsiębiorców i ich pracowników w postaci darmowych konsultacji i przygotowania dokumentacji
  2. Bezpłatnej pomocy w zakresie rozliczenia wsparcia
  3. Pomoc w znalezieniu odpowiedniego szkolenia/instytucji szkoleniowej/trenera.

W przypadku chęci pozyskania środków na szkolenia dla przedsiębiorców, lub pracowników – serdecznie zapraszamy do kontaktu z Panem Dawidem
pod adresem e-mail: portalkielce@gmail.com, lub pod numerem telefonu: 791-217-001 koniecznie powołując się na naszą Fundację Primaris.