La Madame – piękno dla Ciebie

Salon Kosmetyczny La Madame, który mieści się w Kielcach przy ul. T. Kościuszki 50/09, zaprasza mieszkańców Kielc i województwa świętokrzyskiego na promocyjny makijaż permanentny. W ramach współpracy z Fundacją, na hasło: „Primaris” przy wykonywaniu usługi makijażu permanentnego brwi można wykonać makijaż permanentny oka z rabatem 50%. Salon czynny jest od pn-pt w godzinach 9-20. Zajmujemy się różnymi zabiegami z zakresu kosmetyki, kosmetologi oraz medycyny estetycznej. Gorąco zapraszamy również na bezpłatną konsultację.

A tak Pani Anna Parkita, nasz ekspert z zakresu makijażu permanentnego, piszę o sobie: Moja przygoda z kosmetologia zaczęła się w 2007 roku od momentu uzyskania tytułu: technika usług kosmetycznych, w późniejszych latach zdobyłam kolejno tyt licencjata oraz mgr. Od tamtego czasu nieustannie zgłębiam tajniki kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Odbyłam niezliczona ilość szkoleń i kursów, brałam udział w wielu kongresach kosmetologicznych prowadzonych przez lekarzy.
Jednak najwięcej wiedzy i doświadczenia dała mi praca w gabinecie kosmetycznym, który prowadzę od ponad 14 lat.
Moim „konikiem” z zawodzie jest praca z cerą trądzikową ale w naszym salonie wykonujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. botox, stymulatory tkankowe, mezoterapię igłową, lipolizę czy Hifu.
Od trzech lat spełniam się w roli linergistki – makijaż permanentny, to coś, co sprawia mnie oraz moim klientkom wiele radości.

Zakres usług, które świadczy mój salon to:
medycyna estetyczna
kosmetyka biała( w szczególności cera trądzikowa)
makijaż permanentny
zabiegi na ciało

Salon kosmetyki i masażu La Madame Anna Parkita, Kielce ul. T. Kościuszki 50/04.
Zapraszam serdecznie do kontaktu.
Tel. 506-396-199