Bezpłatne konsultacje z zakresu BHP

Bezpieczeństwo pracowników to kluczowa kwestia dla każdego przedsiębiorstwa. Szkolenia BHP nie tylko minimalizują ryzyko wypadków, ale również podnoszą efektywność pracy, poprawiając atmosferę w firmie. Inwestycja w bezpieczeństwo – to nie tylko obowiązek, to również strategiczny krok ku sukcesowi i zadowoleniu zespołu.

Naszym ekspertem w tej dziedzinie jest Pani Magdalena Ziopaja, właścicielka firmy BHP-LEX.

BHP-LEX szkolenia i doradztwo to firma, która zapewnia profesjonalne i merytoryczne usługi doradczo- szkoleniowe z zakresu BHP, bezpieczeństwa pożarowego, pierwszej pomocy oraz prawa pracy odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb firmy.
BHP-LEX to gwarancja najwyższej jakości szkoleń, które nie tylko spełniają normy, ale także angażują pracowników, ucząc ich skutecznych praktyk bezpieczeństwa, co przekłada się na zwiększenie efektywności i redukcję wypadków.

W ramach współpracy z Fundacją Primaris, BHP-LEX oferuje bezpłatne konsultacje za zakresu BHP.
Aby skorzystać z pomocy, prosimy o kontakt z Panią Magdaleną. Prosimy o powołanie się na Fundację Primaris

Tel: (+48) 507 151 757
E-mail: magda.ziopaja@bhplex.com.pl