Ekologiczna Energia

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad dotyczących odnawialnych źródeł energii: w zakresie fotowoltaiki oraz pomp ciepła.

Naszym ekspertem w tej dziedzinie jest Pan Wojciech Staszewski, ekspert z zakresu OZE w firmie 4 ECO.
To osoba posiadająca bardzo dużą wiedzę, kompetencje i kwalifikacje z zakresu rozwiązań energetycznych, która chętnie wykona dla Państwa bezpłatny audyt energetyczny oraz dobór instalacji Fotowoltaicznej czy pompy ciepła, a także odpowie na wszelkie nurtujące pytania.

4 ECO Firma stworzona z pasji, która poprzez dynamiczny rozwój oraz zaangażowanie swoich pracowników stała się liderem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Marka 4 ECO powstała w Kielcach w 2018r. Oferuje ekologiczne rozwiązania dla domu. Stawiając na odnawialne źródła energii upewnia nas, że nasze rachunki mogą być niższe. 4 Eco to : wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, czy termomodernizacja.

4 ECO to komponenty najwyższej jakości, serwis po sprzedażowy !
Firma 4 ECO ma ogromny dorobek w postaci setki zadowolonych klientów,  dużą ilość rekomendacji, które motywują nas do działania!

Oferujemy bezpłatny audyt energetyczny w zakresie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła, których będzie udzielał nasz ekspert, Wojciech Staszewski, z którym można skontaktować się pod numerem telefonu 512 266 736.
Podczas kontaktu prosimy o powołanie się na Fundację Primaris.
To wszystko pozwoli dobrać najlepsze rozwiązanie energetyczne dla Państwa potrzeb, inwestycja w Odnawialne Źródła Energii to dbałość o otaczające nas środowisko oraz zasobność twoich finansów.