Nowoczesne formy promocji dla przedsiębiorców

Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnych form promocji firmy dla przedsiębiorców z Kielc i województwa świętokrzyskiego, która przy współpracy z Fundacją Primaris, realizuje Agencja Reklamowa Marketing i Promocja.

Nowoczesny i oryginalny pomysł na reklamę w rozsądnej cenie, którą oferuje nasz Partner to szansa na dotarcie do potrzeb nowych potencjalnych klientów, poprzez zaprezentowania swoich usług oraz produktów w miejscach reklamowo trudno dostępnych, a zarazem skupiających dużą liczbę odbiorców, jak np. telewizory umieszczone w poczekalniach ponad 20 przychodni lekarskich na terenie województwa świętokrzyskiego.

Taka forma reklamy pozwala na dotarcie do dużej grupy docelowej klientów, co w przekłada się na pozyskanie nowych klientów dla Państwa przedsiębiorstw, nie ważne, czy to produkt, czy usługa.

W ramach współpracy z Fundacją Primaris, Agencja Reklamowa Marketing i Promocja dla nowych klientów – przedsiębiorców z Kielc oraz województwa świętokrzyskiego, przewiduje przy podjęciu współpracy – bezpłatną miesięczną kampanię reklamową, włączając w to bezpłatne doradztwo w zakresie multimedialnego zaprojektowania i uruchomienia kampanii promocyjnej.

W celu skorzystania z oferty promocyjnej, prosimy podczas kontaktu powołać się na Fundację Primaris.

Więcej potrzebnych informacji:

Paweł Czupryński