Intrumenty Finansowe dla przedsiębiorców

Artur Daniel Gierada (ur. 21 kwietnia 1979 r. w Kielcach) – polski polityk, samorządowiec, przedsiębiorca, kielecki radny, poseł na Sejm VI, VII i VIII kadencji. W sejmie zasiadał w komisjach Finansów, Gospodarki, Energetyki. Ekspert od samorządu, finansów publicznych i gospodarki. Dziś jest prezesem Kancelarii Bright Broker SP. Z O.O. zajmującą się doradztwem dla dużych podmiotów gospodarczych z zakresu zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. W razie potrzeby służy bezpłatną pomocą w tematyce, którą zajmował się w czasie pracy w sejmie jak i bieżącej działalności.

W ramach współpracy z fundacją służy pomocą doradczą w zarządzaniu ryzykiem i pomocy w uzyskaniu instrumentów finansowych takich jak gwarancje, zabezpieczenie kontraktów, odpowiedzialności cywilnej czy ubezpieczeń zarządów spółek D&O. Przy nawiązaniu stałej współpracy służy audytami inżyniersko-ubezpieczeniowymi.

Kancelaria Bright Broker występuje w konsorcjum z STB – Grupa MAK. Największego Polskiego Brokera Ubezpieczeniowego – generując 1,7 mld zł przychodu rocznie.

Celem skorzystania z bezpłatnej porady, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: artur.gierada@gmail.com, lub kontaktując się z Panią Katarzyną Pękalską, pod numerem telefonu: 515-15-528.

Podczas kontaktu, prosimy o powołanie się na Fundację Primaris.