Bezpłatne porady w zakresie wizażu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowych porad z zakresu wizażu , liftingu rzęs oraz laminacji brwi, których udziela w ramach wsparcia naszej fundacji Natalia Pietras, która prowadzi swój salon ,,Natalia Pietras Make Up studio” w miejscowości Bilcza przy ulicy Marmurowej 62.
W celu umówienia się na spotkanie z Panią Natalią prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 694-442-930.
Podczas rozmowy prosimy na powołanie się na naszą fundacje. Poniżej kilka słów od Pani Natalii.

Oto jak nasz ekspert pisze o sobie: w 2018 roku zaczęłam się kształcić w kierunku wizażysty i ukończyłam zawodowy kurs wizażu i charakteryzacji w szkole Make Up Star w Warszawie uzyskując wynik celujący. W tym samym roku ukończyłam również kurs Active Pro (zaawansowane techniki makijażu) w szkole Pro Make Up Academy.

Przez ostatnie 4 lata odbyłam ponad 50 szkoleń związanych z wizażem, stylizacją rzęs i brwi a także z zakresu social mediów w branży Beauty.
Pomimo dużej ilości odbytych szkoleń nieustannie się rozwijam, ponieważ uważam iż podnoszenie swoich umiejętności i kwalifikacji na coraz to lepszy poziom to klucz do naszego sukcesu.

W 2020 roku otworzyłam swój salon, a w roku 2021 zaczęłam prowadzić pierwsze szkolenia przygotowujące do zawodu wizażystki\wizażysty.

Zakres specjalizacji :

• makijaż ślubny

• makijaż wieczorowy

• makijaż z akcentem kolorystycznym

• makijaż dzienny

• przygotowanie do zawodu wizażysty

• stylizacja brwi z geometrią (henna pudrowa , żelowa)

• lifting rzęs