Bezpłatne porady w zakresie mechaniki samochodowej

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowych porad z mechaniki samochodowej, w tym naprawy i konserwacji aut różnych marek, których udziela
w ramach wsparcia naszej fundacji – Pan Paweł Grzela, uzyskał uprawnienia zawodowe (m.in. świadectwo czeladnicze) jako mechanik i posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tym zawodzie.
Uczestniczył w licznych kursach zawodowych organizowanych przez instytucje takie jak: Toyota Motor Poland, czy ośrodku szkoleniowym Opel w Warszawie, w 2003 zdał egzamin uprawniający do wykonywania zawodu „technik serwisu samochodowego. Pracował w wielu serwisach samochodowych, zdobywając doświadczenie, zanim otworzył swój serwis samochodowy.

W celu umówienia się na spotkanie z Panem Pawłem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 603-104-701. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na naszą Fundację. Jeśli macie Państwo pytania związane z szeroko pojętą mechaniką samochodową, Wasze auto uległo awarii, bądź chcecie uzyskać fachową poradę w kwestii konserwacji swojego auta – zapraszamy do korzystania z wiedzy Pana Pawła.

Zakres specjalizacji :

MECHANIKA SAMOCHODOWA – usługi mechaniczne, naprawy zawieszenia ,hamulców, układów ogrzewania i chłodzenia, układów wydechowych, konserwacja, wymiana olejów/płynów/filtrów.
Serwis klimatyzacji, elektronika, geometria kół, problemy ze skrzynią biegów, filtrem dpf i inne.